Michal Nepovím

MICHAL NEPOVÍM

Mým největším cílem je, abyste ze svých fotografií měli dlouho radost a byly pro vás víc než vzpomínkou.

Moje portrétní fotografie jsou pro každého, kdo upřednostňuje originalitu a kvalitu před kvantitou. Největší inspirací jsou pro mě elegance a móda, ale zároveň se snažím na fotografii zachovat přirozenost člověka. Snažím se tvořit tak, aby pro vás moje portréty byly něčím nevšedním, abyste měli chuť se k nim stále vracet, nebo si je doma pověsit na zeď.

Retuše jen minimálně – Jak už jsem zmiňoval výše, přirozený vzhled je pro mě důležitý, proto svoje fotografie téměř neretušuji.

Důraz na kvalitu před kvantitou – Kreativita vyžaduje čas, proto nenabízím velké množství fotek, ale soustředím se na vytvoření takových portrétů, které pro vás budou výjimečné.

Jmenuji se Michal Nepovím. Fotografii a její postprodukci se věnuji už více než 12 let. Jsem absolvent VOŠG v Jihlavě, mimo vzdělávání ve škole jsem absolvoval kurzy o reklamní a módní fotografii a profesionální postprodukci. Ve své kariéře jsem prošel více žánry fotografie a mimo focení vlastních zakázek jsem pracoval i jako asistent, lektor, retušér. Všechny svoje zkušenosti teď spojuji a využívám v portrétní fotografii, která je pro mě životním naplněním.

Pokud máte zájem o focení, nebo se na něco chcete nezávazně zeptat, můžete mě sledovat a kontaktovat na Instagramu, nebo na michal.nepovim@gmail.com